UA-115571061-1
Driving Range 791 557 656    

Trójmecz Kalisz-Ostrów Wlkp.-Konin

Już 8 kwietnia odbędzie się pierwszy z trzech turniejów z cyklu Trójmecz Kalisz-Ostrów Wlkp.-Konin. W tym roku z inicjatywy kolegów z Ostrowa rozgrywamy trzy spotykania każde na innym polu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 kwietnia  na Polu w Golinie. Uczestnicy turnieju będą klasyfikowani w dwóch turniejach.

– Turniej otwarcia Sezonu – Memoriał Mirosława Charczenki – Konińskiego Klubu Golfowego, oraz

– Trójmecz Kalisz Ostrów Konin. – wyniki graczy z poszczególnych klubów liczone będą w stroke play brutto i stroke play netto. (Gracz liczony w brutto nie będzie liczony w netto.) Turniej odbędzie się w ramach Turnieju Otwarcia Sezonu – Memoriał Mirosława Charczenki w Konińskim Klubie Golfowym, na polu Zibi Golf & Tennis Club w Golinie k/Konina. Rejestracja – Zapisy na turniej możemy dokonać tylko na stronie PZG – zakładka turnieje – szukamy  Memoriał Mirosława Charczenki i „zapisz się”. Zapraszamy do udziału!

 

 

Kategorie

Cytat

Miłą rzeczą o książkach golfowych jest to, że przeważnie nawzajem się wykluczają. Jedna mówi, żebyś trzymał oczy na piłce, inna, żebyś tym się martwił. Osobiście uważam, że w tym tłumie, w którym gram, lepszym pomysłem jest trzymanie oczu na swoim partnerze.
-Jim Murray

Najbliższe wydarzenia

no event

Archiwum

Strona Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego wykorzystuje pliki cookie.
Akceptuję Cookies
x