UA-115571061-1
Driving Range 791 557 656    

Biało-Czerwony Czwórmecz Międzyklubowy – Wygraliśmy!

Zwyciężyliśmy w Turnieju Biało-Czerwonym! Puchar przechodni tym razem trafia do Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego! Dziękujemy koleżankom i kolegom z klubów z Gradi Golf Club, Konińskiego Klubu Golfowego i Air Golf Club z Ostrowa Wielkopolskiego za wspaniałą rywalizację i gratulujemy wszystkim doskonałych wyników!

Nasz klub zwyciężył z wynikiem 192 punktów, wyprzedzając Koniński Klub Golfowy – 185 oraz Gradi Golf Club A – 182. Brawo Kalisz!

Pierwsze miejsce w całym turnieju z wynikiem brutto 79 uderzeń zajął nasz klubowicz Maciej Wypych  ????

Kategoria klubowa stableford brutto:
Miejsce 1 – Maciej Wypych;
Miejsce 2 – Maciej Muszyński;
Miejsce 3 – Michał Ignaszak.

Kategoria klubowa stableford netto:
Miejsce 1 – Janusz Grenda;
Miejsce 2 – Ewa Mystkowska;
Miejsce 3 – Tomasz Jarzyński.

Turniej był również liczony jako II Turniej Klubowy PKKG,
i tu puchary otrzymali:
Miejsce 1 – Janusz Grenda;
Miejsce 2 – Ewa Mystkowska;
Miejsce 3 – Katarzyna Mak.

 

Kategorie

Cytat

Golf jest bardziej ekscytujący niż wyścigi, karty, spekulacje czy związki małżeńskie. W golfie nie ma marginesu na błędy: wygrywasz albo przegrywasz. Nie możesz się zabezpieczyć; nie możesz blefować; nie możesz powiedzieć stop. Dana jest Ci jedna szansa, a ty albo trafiasz albo nie. Nie ma nic bardziej surowego w życiu. I to właśnie ta ultra i ekstremalna ścisłość czyni golf tak wielce interesującym.
-Arnold Haultain

Najbliższe wydarzenia

no event

Archiwum

Strona Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego wykorzystuje pliki cookie.
Akceptuję Cookies
x