UA-115571061-1
Driving Range 791 557 656    

Finałowa klasyfikacja Turniejów Ignaszak Cup 2018

Końcowa klasyfikacja Turniejów sponsorowanych przez Auto Salony Ignaszak. Turniejów było 7 – po jednym w miesiącu. Do końcowej klasyfikacji punktowej brane było pod uwagę 5 najlepszych wyników zawodnika w kategoriach brutto i netto – nagrody zostały przyznane za pierwsze trzy miejsca brutto i netto rozłącznie.

Klasyfikacja brutto Ignaszak Cup 2018

 MiejsceSuma Punktów z 5 najlepszych wynikówKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpieńWrzesieńPaździernik
Lech Natkowski1811520111511208
Łukasz Ignaszak2681012110151515
Tomasz Jarzyński358701510121011
Janusz Hofman4551502002000
Marta Asperska548994181210
Piotr Asperski646512119686
Michał Ignaszak740200020000
Marianna Milcarz-Jarzyńska839301170117
Maciej Wypych9381115012000
Ewa Mystkowska-Grenda10T3581073550
Przemek Kuźma10T3568604105
Piotr Mak12291857163
Aleksander Piechota13T2000128000
Andrzej Berkowski13T2000000020
Bogdan Ptak15180000909
Bronisław Pałys16160800800
Andrzej Nowicki171500001000
Kasia Mak18142332240
Robert Tralewski19T1200012000
Maciej Muszyński19T1200000012
Antek Bogusz21T80500022
Wojciech Barańczak21T80000035
Kacper Janiak2370000070
Janusz Grenda24T50020120
Andrzej Macioszczyk24T50500000
Andrzej Rybicki24T50005000
Jacek Kubiak24T50110012
Piotr Kruczyński2840004000
Paweł Wojciechowski2930000300
Marek Wasik30T20200000
Marek Dymarczyk30T20000011
Mirek Cepiński32T10001000
Jan Derkacz32T10001000
Jerzy Lech32T10001000
Maciej Hązła32T10001000
1 miejsce brutto w turnieju - 20 pkt., 2 miejsce - 15 pkt., 3 miejsce 12 pkt., 4 miejsce 11 pkt., 5 miejsce - 10 pkt., 6 miejsce - 9 pkt., 7 miejsce 8 pkt., 8 miejsce 7 pkt., 9 miejsce 6 pkt., 10 miejsce 5 pkt., 11 miejsce 4 pkt., 12 miejsce 3 pkt., 13 miejsce 2 pkt., 14 miejsce i dalsze 1 pkt., nieobecność na turnieju - 0 pkt.

 

Klasyfikacja netto Ignaszak Cup 2018

 MiejsceSuma punktów z 5 najlepszych wynikówKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpieńWrzesieńPaździernik
Łukasz Ignaszak179121290201520
Marta Asperska26520841101215
Lech Natkowski36310112157203
Piotr Asperski460620159888
Tomasz Jarzyński55840121215712
Piotr Mak653110920195
Ewa Mystkowska-Grenda7521115107950
Marianna Milcarz-Jarzyńska8423012701010
Przemek Kuźma94178707126
Michał Ignaszak1032200012000
Maciej Wypych113099012000
Kasia Mak12295467370
Aleksander Piechota132800208000
Janusz Hofman142580501200
Andrzej Nowicki151750001200
Bogdan Ptak16160000709
Andrzej Berkowski171200000012
Bronisław Pałys18T100300700
Wojciech Barańczak18T100000037
Antek Bogusz20T81500020
Marek Wasik20T80800000
Janusz Grenda22T50030110
Jacek Kubiak22T50110012
Maciej Muszyński22T50000005
Mirek Cepiński25T40004000
Kacper Janiak25T40000040
Robert Tralewski2730003000
Andrzej Macioszczyk28T20200000
Paweł Wojciechowski28T20000200
Andrzej Rybicki28T20002000
Marek Dymarczyk28T20000011
Piotr Kruczyński32T10001000
Jan Derkacz32T10001000
Jerzy Lech32T10001000
Maciej Hązła32T10001000
1 miejsce netto w turnieju - 20 pkt., 2 miejsce - 15 pkt., 3 miejsce 12 pkt., 4 miejsce 11 pkt., 5 miejsce - 10 pkt., 6 miejsce - 9 pkt., 7 miejsce 8 pkt., 8 miejsce 7 pkt., 9 miejsce 6 pkt., 10 miejsce 5 pkt., 11 miejsce 4 pkt., 12 miejsce 3 pkt., 13 miejsce 2 pkt., 14 miejsce i dalsze 1 pkt., nieobecność na turnieju - 0 pkt.

 

 

Kategorie

Cytat

Golfista: Jak ci się podoba moja gra?
Caddie: Bardzo, ale osobiście wolę golfa.
-Autor nieznany

Najbliższe wydarzenia

no event

Archiwum

Strona Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego wykorzystuje pliki cookie.
Akceptuję Cookies
x