Driving Range 791 557 656    

Sukces naszych kolegów!

Wspaniała wiadomość! Wczoraj nasi klubowi koledzy Łukasz Ignaszak i Przemek Kuźma zajęli I miejsce stbl netto w prestiżowym międzynarodowym turnieju Audi quattro Cup, rozegranym 31 sierpnia na polu Sobienie Królewskie G&CC pod Warszawą. W nagrodę wezmą udział w światowym finale turnieju Audi quattro World Cup Final – który odbędzie się 22-26 września w austriackim Kitzbüher na polu Golfclub Kitzbühel-Schwarzsee. Gratulujemy i trzymamy kciuki na dalsze sukcesy!

W dodatkowym konkursie Nearest to the pin na dołku nr 18 zwyciężył Maciek Wypych – gratulacje!

Turniej Audi quattro Cup, jeden z największych turniejów golfowych dla amatorów, rozgrywany jest w 48 krajach, Polska bierze w nim udział od 2016 roku.

We wczorajszych rozgrywkach wzięło udział prawie 130 zawodników, z naszego klubu wystąpiło 10 golfistów – wszyscy osiągnęli świetne wyniki pomimo trudnej upalnej pogody.

Turniej rozgrywany jest drużynowo w formacie Greensome Stableford Netto, w skład drużyny wchodzą dwie osoby.
Format Greensome polega na tym, że obaj gracze z drużyny wykonują tee shot. Wybierają lepszą piłkę i kolejne uderzenie wykonuje gracz, której piłka nie została wybrana. Gra kontynuowana jest do zakończenia dołka jedną piłką i uderzenia gracze wykonują na zmianę.

 

Kategorie

Cytat

Golf stworzył mnóstwo milionerów. Większość z nich to byli miliarderzy.
-Chi Chi Rodriguez

Najbliższe wydarzenia

no event

Archiwum

Strona Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego wykorzystuje pliki cookie.
Akceptuję Cookies
x