Wyjazdowe Turnieje Klubowe PKKG

Drogie Koleżanki i Koledzy golfiści,

 

PKKG organizuje w 2021 cykl trzech wyjazdowych turniejów klubowych na następujących polach: Karolinka – 22 sierpnia, Toya – 29 sierpnia oraz Gradi – 11 września.

 

REGULAMIN TURNIEJÓW

W turniejach tych mogą brać udział wyłącznie członkowie PKKG. Zostaną one rozegrane w kategoriach StrokePlay Brutto oraz Stableford Netto. Po 3-im turnieju zostaną wyłonieni dwaj mistrzowie/dwoje mistrzów PKKG lub też dwie mistrzynie, po jednym/jednej w każdej kategorii. Zwycięzcy otrzymają bony upominkowe wartości 500 PLN każdy, do zrealizowania w sklepie Bogi Golf.

Punktacja każdego z tych trzech turniejów będzie przebiegać wg następujących zasad:

1 miejsce – 20 pkt

2 miejsce – 18 pkt

3 miejsce – 15 pkt

4 miejsce – 14 pkt

5 miejsce  – 13 pkt

Etc. (tzn. każde następne miejsce o jeden punkt mniej)

Do końcowej klasyfikacji po 3-ch turniejach będą się liczyć 2 najlepsze wyniki każdego gracza. Nagrodzeni w kategorii StrokePlay Brutto nie otrzymają nagród w kat. Stableford Netto. Zasada ta dotyczy nie tylko klasyfikacji końcowej, ale także każdego z turniejów.

Jeśli po trzecim turnieju dwóch/dwoje lub większa liczba graczy uzyska identyczny wynik, zostanie rozegrana dogrywka na ostatnim dołku pola Gradi G.C. Jeśli i ona nie przyniesie rozstrzygnięcia, gracze będą rywalizować aż do skutku.

 

Kategorie

Cytat

Zawsze rzucaj kije prosto przed siebie. Tym sposobem nie będziesz marnował energii aby po nie wrócić.
-Timmy Bolt

Najbliższe wydarzenia

no event

Archiwum

Strona Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego wykorzystuje pliki cookie.
Akceptuję Cookies
x