XX-lecie Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego

Nasz Klub istnieje już 20 lat! Wczoraj odbyły się uroczyste obchody tej wspaniałej rocznicy. Poranne ulewy niestety uniemożliwiły nam rozegranie jubileuszowego turnieju (został przełożony na 25 września), natomiast wieczorem klubowicze i zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej kolacji w restauracji Komoda. Oprócz licznego grona Klubowiczów swoją obecnością zaszczycili nas Prezydent Miasta Kalisza Grzegorz Kulawinek, Naczelnik Kultury, Sztuki, Sportu i Turystyki Grażyna Dziedziak, liczna grupa Calisia Golf Ladies wraz z trenerką Dorotą Trocha. Uhonorowani zostali obecni na uroczystości założyciele Klubu – Lech Natkowski, Bronisław Pałys, Zbigniew Bogusz i Janusz Hofman. Miło wspomnieliśmy również pozostałych założycieli – między innymi Wojciecha Grzelaka i Tadeusza Mazka. O wspaniałej historii klubu opowiedzieli nam Prezes Klubu Michał Ignaszak oraz Kapitan Lech Natkowski. Nasz klub bardzo dynamicznie się rozwija. W imieniu sekcji Calisia Golf Ladies wystąpiła jedna z początkujących golfistek Monika Matyjaszczyk. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą atmosferę.

 

 

Kategorie

Cytat

Jak zrobiłem dwunastkę na dołku par 5? To proste. Nie trafiłem metrowego putta na jedenaście.
-Arnold Palmer

Najbliższe wydarzenia

no event

Archiwum

Strona Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego wykorzystuje pliki cookie.
Akceptuję Cookies
x