Turniej Biało-Czerwony 2017

23 lipca 2017 w Gradi Golf Club odbył się już XI Turniej Biało-Czerwony. Gracze z 4 klubów A&A Golf Club z Łodzi, Konińskiego Klubu Golfowego, Gradi Golf Club oraz Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego dzielnie walczyli o puchar przechodni. Zwyciężył (i zachował puchar) klub Gradi Golf Club, którego członkom serdecznie gratulujemy! Longest Drive mężczyzn wygrał nasz zawodnik Michał Ignaszak, a najlepszym juniorem okazał się nasz junior Piotr Mak. Wśród zawodników naszego klubu w klasyfikacji stbl netto zwyciężył Tomek Jarzyński, drugie miejsce zajął Andrzej Nowicki a trzecie Lech Natkowski. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!